KONST / Litografier / Färglitografi 11468659
nr 1146 8659
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 49/125, Segelbåtar, motivet: 43x57
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 november 2017
kl 18:45:03
100 kr
150 kr
200 kr